MÖBLER / Bord / Skrivbord 8995500
nr 899 5500
Skrivbord
1800-tal, Mahogny, längd: 128, djup: 78, höjd: 79
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:28:09
9/6 19:11:47